13/8/2023

5 zalet mieszkania w domu pod Warszawą

Posiadanie domu jednorodzinnego nie jest już luksusem dostępnym wyłącznie dla najbogatszych. Sprawdź, co możesz zyskać, przeprowadzając się do naszego domu energooszczędnego pod Warszawą.

Młode małżeństwo wypoczywa w ogrodzie z psem

Cisza, spokój i pełna swoboda

Miasta, w których z roku na rok przybywa mieszkańców, stają się coraz mniej atrakcyjnym miejscem do życia. Codzienny hałas, smog, chaos reklamowy czy uciążliwi sąsiedzi dają się we znaki niemal na każdym kroku. Osiedla domów jednorodzinnych Nowa Bud pozwalają skutecznie ograniczyć wszystkie te problemy, zapewniając domownikom spokój, ciszę oraz azyl przed niekończącymi się remontami mieszkańców bloku. Wybierając nasze domy o szkielecie drewnianym, nie musisz martwić się o sąsiada za ścianą, czy konieczność współdzielenia klatki schodowej - mieszkasz na swoim! Budujemy i sprzedajemy energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej, w której ściany przestrzeni mieszkalnej nie stykają się z sąsiednimi budynkami. Łączenie bliźniaków na naszych osiedlach następuje poprzez garaże.

Poza tym budowane przez nas domy kanadyjskie wyłożone są grubą warstwą wysokiej jakości izolacji termicznej i akustycznej, która efektywnie tłumi wszelki hałas pochodzący z zewnątrz i z wewnątrz, zapewniając tym samym prywatność mieszkańcom domu. Nasze osiedla powstają w starannie wybranych lokalizacjach pod Warszawą, które zapewniają naszym Klientom bezpośredni i szybki dojazd do Warszawy, otoczenie zieleni, niczym niezmącony spokój, a także niezbędną infrastrukturę: szkoły, przedszkola, sklepy, czy obiekty sportowe.

Oszczędzanie na czynszu za mieszkanie

Brak czynszu i porównywalne koszty

Ze względu na szybujące ceny, coraz mniej opłacalny staje się zarówno zakup, jak i wynajem mieszkania w mieście. Zakładając, że średnia cena czynszu wynosi w stolicy około 8 zł/m², co miesiąc za mieszkanie własnościowe o powierzchni 50 m² zapłacimy aż 400 zł! W przypadku mieszkań o metrażu zbliżonym do najmniejszych inwestycji z naszej oferty (150 m²) czynsz wyniósłby więc 1200 zł i więcej! Dla porównania wszystkie domy w ofercie Nowa Bud są całkowicie bezczynszowe. Dla naszego przykładowego mieszkania oszczędności na czynszu w okresie 5 lat osiągnęłyby zawrotną kwotę 72 tys. zł!

Nasze domy energooszczędne zapewniają bardzo niskie zużycie energii. Koszt utrzymania, jakimi cechują się domy o szkielecie drewnianym o powierzchni 150 m², są zbliżone do kosztów utrzymania mieszkania o podobnym metrażu, wliczając w to koszty energii elektrycznej, wody, kanalizacji, wywozu śmieci oraz ogrzewania elektrycznego. Ściany całorocznych domów drewnianych są w całości wypełnione wełną mineralną o grubości nie mniejszej niż 20 cm. Powoduje to, że budynki gwarantują minimalną bezwładność cieplną. Czym jest ta bezwładność? Otóż weźmy za przykład dom o szkielecie drewnianym wyziębiony do 10°C. Do komfortowej temperatury 21°C ogrzejemy go w zaledwie 2 godziny.

Dla porównania dom jednorodzinny murowany ogrzany zostanie w tych samych warunkach temperaturowych w wielokrotnie dłuższym czasie. Tak wysoka bezwładność cieplna domów murowanych spowodowana jest tym, że najpierw ogrzewane zostają mury domu, a dopiero później, ogrzewane jest wnętrze domu. Nasze domy szkieletowe świetnie nadają się do instalacji systemu wentylacyjnego z rekuperatorem. Montując taki system, właściciel domu może zyskać dodatkową optymalizację kosztów ogrzewania poprzez odzysk ciepła z powietrza wywiewanego z budynku. Więcej o technologii domów kanadyjskich Nowa bud przeczytasz w tym miejscu.

Kobieta oddycha czystym powietrzem w lesie

Zapomnisz o smogu oraz zadbasz o zdrowie swoje i najbliższych

Osiedla domów Nowa-bud lokowane są najczęściej w otoczeniu zielonych lasów, jezior oraz wspaniałych dziewiczych terenów zielonych. Lasy oczyszczają powietrze wokół osiedli i tworzą skuteczną warstwę izolacyjną od wielkomiejskiego smogu oraz hałasu. Co więcej, otoczenie zieleni to idealne miejsce dla dzieci, uprawiania sportu, pieszych wędrówek oraz przebywania na łonie natury wraz z całą rodziną. Domy pod Warszawą zagwarantują zdrowy mikroklimat, który ograniczy ryzyko chorób górnych dróg oddechowych powodowanych przez zanieczyszczone powietrze.

Nasze domy jednorodzinne powstają na bazie drewnianego szkieletu z wysokiej jakości drewna. Do do ich wykończenia wykorzystujemy wyłącznie naturalne materiały, takie jak gips, płyty Fermacell czy produkowana z przetworzonego bazaltu wełna mineralna. Dzięki użyciu tych materiałów, mieszkańcy mogą mieć pewność, że budynek będzie „oddychał”, ułatwiając odprowadzanie wilgoci, a także redukując ilość kurzu i alergenów. Co istotne, domy szkieletowe bardzo szybko się nagrzewają i utrzymują ciepło wewnątrz konstrukcji, dzięki czemu nasze osiedla praktycznie nie generują zanieczyszczeń podczas okresu grzewczego.

Rodzina z dzieckiem na łące

Zapierająca dech w piersiach okolica

Urodziwe osiedle Sosnowy Park pod Grodziskiem Mazowieckim, Słoneczna Aleja pod Pruszkowem, Leśne Jeziorko w Nowej Wsi, Zielona Dolina pod Ożarowem czy ciche Osiedle Falenty znajdujące się zaledwie kilka kilometrów od Warszawy. Każde z tych wyjątkowych miejsc gwarantuje piękne otoczenie pełne zieleni, krystalicznie czyste powietrze oraz ciszę niezakłóconą gwarem metropolii czy ruchem pojazdów.

Nasze domy energooszczędne stawiamy wyłącznie w malowniczej okolicy, która idealnie nadaje się do pieszych wędrówek, jazdy na rowerze, zorganizowanie grilla czy pikniku. Malownicza okolica otoczona lasami i łąkami sprzyja zdrowemu, a co najważniejsze bezpiecznemu rozwojowi dzieci. Wszystkie domy jednorodzinne Nowa-bud sprzedawane są z działkami, dzięki czemu mieszkańcy mogą korzystać z komfortowego wypoczynku we własnym ogrodzie. Stwarza to możliwość założenia ogrodu, postawienia dzieciom placu zabaw czy boiska do gry. Aranżację podwórka pozostawiamy tylko i wyłącznie kreatywności naszych Klientów. Jesteś zainteresowany otoczeniem naszych osiedli? Umów się na spotkanie i odwiedź nasze osiedla jeszcze dziś!

Dziecko bawi się z psem w domu

Poprawa jakości życia

Osiedla domów Nowa-bud zapewnią Ci zupełnie nową jakość życia. Duży dom w cenie mieszkania zagwarantuje nie tylko znaczną oszczędność na zakupie nieruchomości i optymalizację kosztów inwestycji, ale przede wszystkim większą powierzchnię do życia oraz znacznie lepsze warunki do wychowywania i prawidłowego rozwoju dzieci.

Zwierzęta domowe również skorzystają z przydomowej działki oraz okolicznych pięknych terenów zielonych. Domy kanadyjskie Nowa Bud posiadają aż 4 sypialnie, dzięki czemu każdy członek rodziny może mieć własny pokój. Jednocześnie nasze domy pod Warszawą są doskonale skomunikowane ze stolicą i łączą wiejską sielankę z doskonałym dojazdem trasami szybkiego ruchu. Co ciekawe, dojazd ten jest często o wiele szybszy niż uciążliwe przemieszczanie się autem w niekończącym się korku z jednego końca Warszawy na drugi.

Przykładowo z osiedla Słoneczna Aleja w Pęcicach pozwoli dojechać do Warszawy trasą S8 w niecałe 10 minut, a dzięki obwodnicy bez trudu dotrzesz również do północnych dzielnic miasta. Domy jednorodzinne z garażem pozwolą Ci również odetchnąć od ciągłego odśnieżania samochodu i skrobania szyb w zimie, a garażowane auto z pewnością odwdzięczy się dłuższą żywotnością. Mały ruch w okolicy osiedli sprawi, że Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się na działce oraz w okolicy, a Ty odetchniesz od nieustającego ruchu samochodów pod oknami.

Wciąż szukasz nieruchomości dla siebie?

Sprawdź wszystkie osiedla domów Nowa Bud. Obecnie prowadzimy budowę i sprzedaż w 5 podwarszawskich lokalizacjach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Masz pytania? Umów się na spotkanie z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszystkie wątpliwości, przedstawią naszą ofertę oraz zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!

Miło mi cię poznać

Zarezerwuj konsultację i spotkanie

Dziękuję

Wkrótce oddzwonimy
Proszę sprawdzić jeszcze raz
Chcesz wiedzieć więcej o projektach i technologii firmy?
Obejrzyj Prezentację
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji i poprawy usług, zgodnie z polityką prywatności.