zamknąć

Technologia

Specjalizujemy się w budowie i sprzedaży energooszczędnych domów o szkielecie drewnianym. Stosowana przez nas technologia w połączeniu z wykorzystaniem prefabrykatów oraz innowacyjnych materiałów, umożliwia nam szybkie wznoszenie solidnych budynków w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowoczesny, piękny i tani w utrzymaniu dom w stanie deweloperskim możemy zbudować już w kilka miesięcy od rozpoczęcia prac!

Przekrój ściany
zewnętrznej

1. Rozwiązanie systemowe:

  • tynk dekoracyjny
  • podkład pod tynk
  • siatka systemowa
  • klej do siatki

2. Izolacja termiczna (styropian elewacyjny lub wełna mineralna)

3. Płyta konstrukcyjna OSB 3 lub Fermacell

4. Izolacja termiczna - wełna mineralna

5. Konstrukcja drewniana

6. Folia paroizolacyjna

7. Płyta Fermacell

Przekrój ściany
wewnętrznej

1. Płyta konstrukcyjna Fermacell

2. Izolacja termiczna - wełna mineralna

3. Płyta Fermacell

4. Konstrukcja drewniana

Dobra działka to podstawa

Jako doświadczony deweloper wiemy, jak istotna dla naszych Klientów jest lokalizacja, zapewniająca odpoczynek od miejskiego zgiełku i krótki czas dojazdu do Warszawy. Starannie dobieramy działki w taki sposób, aby były zlokalizowane blisko istotnej infrastruktury. Każde osiedle jest podłączone do mediów – instalacji gazowej, elektrycznej oraz wodnej. Granice działek wyznaczamy w sposób, który zapewnia przyszłym mieszkańcom nieruchomości odpowiednią przestrzeń i prywatność.

Konstrukcja domu

W celu uzyskania odpowiedniej izolacji od gruntu, fundamenty ocieplamy płytami styropianowymi EPS 200. Konstrukcja domu w 80% powstaje z prefabrykatów montowanych w naszej hali produkcyjnej. Na plac budowy transportujemy gotowe moduły wyposażone w niezbędne otwory na okna i drzwi, oraz elementy przeznaczone do budowy stropu i więźby dachowej. Szkielet produkujemy z wysokiej jakości drewna z renomowanych tartaków. Belki są dokładnie suszone, czterostronnie strugane, co maksymalizuje ich odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne.
szkielet
Drewno
ściany
Płyty Fermacell
izolacja
Wełna Mineralna
wykończenie
Tynk

Ściany i dach

Do obudowania zewnętrznych ścian domu stosujemy płyty gipsowo-włóknowe Fermacell, które wzmacniają i usztywniają konstrukcję. Ten naturalny materiał budowlany nie zmienia właściwości pod wpływem wilgoci i jest bardzo wytrzymały. Do ocieplenia wnętrza ścian wykorzystujemy szczelnie wyłożone warstwy niepalnej wełny mineralnej, która stanowi świetną świetną izolację termiczną i akustyczną. Dach pokrywamy estetyczną i wytrzymałą blachę płaską z fabrycznie wykonanym zamkiem gwarantującym szczelne połączenia oraz precyzyjny montaż.

Wykończenie prac

W ramach standardowego wyposażenia w każdym domu instalujemy: 3-szybowe okna PVC, certyfikowane drzwi wejściowe renomowanego producenta, schody drewniane, bramę garażową, grzejniki, barierki balkonowe oraz orynnowanie. W tak przygotowanym domu montujemy instalacje wewnętrzne i podłączamy je do mediów miejskich (instalację elektryczną, gazową, wodną oraz kanalizacyjną lub szambo). Na końcu ogradzamy teren działki, układamy chodniki i podjazdy oraz przygotowujemy teren do aranżacji ogrodu. Po uporządkowaniu terenu oddajemy gotowy dom do użytkowania.

Bezpieczny wybór

Na każdym etapie wznoszenia domu, od wyboru działki, aż po oddanie go do użytkowania, wspieramy, doradzamy i służymy merytoryczną pomocą naszym Klientom. Pomagamy również w wyborze i uzyskaniu zewnętrznego finansowania domu. Do naszej pracy oraz każdego klienta podchodzimy w sposób etyczny. W to, co robimy wkładamy wiele serca, a nasz zapał oraz motywacja przekładają się na tworzenie pięknych, nowoczesnych i energooszczędnych domów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty domów i umówienia spotkania z naszymi doradcami.

Renomowane marki

Przykładamy ogromną wagę do jakości budowanych przez nas domów i starannie wybieramy producenta każdego, nawet najmniejszego elementu. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów oraz usług najlepszych ekspertów w branży. Poza standardowym procesem budowy, nasi klienci mogą zamówić szeroki zakres modyfikacji i udogodnień w ramach opcjonalnych zmian lokatorskich. Poniżej prezentujemy listę firm, których produkty pozwalają nam sprzedawać wysokiej jakości budynki, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
Miło mi cię poznać

Zarezerwuj konsultację i spotkanie

Dziękuję

Wkrótce oddzwonimy
Proszę sprawdzić jeszcze raz
Chcesz wiedzieć więcej o projektach i technologii firmy?
Obejrzyj Prezentację
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji i poprawy usług, zgodnie z polityką prywatności.