zamknąć

Wysoka jakość

Dom o konstrukcji szkieletowej wybudowany przez doświadczonego dewelopera zgodnie ze sztuką budowlaną przetrwa równie długo co budynek murowany. Na naszych osiedlach wykorzystujemy prefabrykowane elementy montowane w hali produkcyjnej oraz nowoczesne materiały, takie jak płyty gipsowo-włóknowe. Gwarantuje to precyzję wykonania i trwałość budynków.

Zdrowe materiały

Naturalne materiały konstrukcyjne stanowią aż 95% objętości materiałowej wznoszonych przez nas budynków. Drewno, tynk, wełna mineralna oraz płyty budowlane sprawiają, że wewnątrz panuje zdrowy mikroklimat, który pozytywnie wpływa na jakość życia mieszkańców.

Zapomnij o czynszu!

Domy Nowa Bud są całkowicie bezczynszowe! Przyjmując średni czynsz w Warszawie na poziomie 8 zł/m², miesięczne oszczędności w porównaniu do małego mieszkania własnościowego o powierzchni 50 m² wyniosą aż 400 zł! W przypadku większych mieszkań o metrażu zbliżonym do inwestycji z naszej oferty, miesięczny czynsz wyniósłby aż 1200 zł!

Niskie koszty użytkowania

Orientacyjny roczny koszt utrzymania domu o szkielecie drewnianym z powierzchnią wynoszącą 100 m² jest porównywalny do małego miejskiego mieszkania z jedną sypialnią. W ten koszt wliczony jest: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie elektryczne, drewno do kominka oraz wywóz śmieci.

Zmiany lokatorskie

W ramach zmian lokatorskich możemy opcjonalnie zainstalować rolety, rekuperację, zmienić układ ścian i wiele więcej! Inwestycja w system wentylacji z odzyskiem ciepła oraz fotowoltaikę zwróci się szybciej niż w przypadku standardowych domów murowanych dzięki wysokiej energooszczędności. Pełen zakres zmian lokatorskich uzgadniamy indywidualnie z każdym Klientem.

Łatwa kontrola temperatury

Nasze domy mają niską bezwładność cieplną, więc ich ogrzewanie jest szybsze, tańsze i bardziej efektywne. Pomieszczenia wyziębione do 10°C w domu szkieletowym ogrzejemy do 21°C w ciągu zaledwie 2 godzin. Dom murowany osiągnie taką temperaturę w dużo dłuższym czasie, ponieważ najpierw muszą się nagrzać murowane ściany, a dopiero potem wnętrze.

Energooszczędność

Ściany domów w całości wypełniamy grubą, minimum 20-centymetrową warstwą wełny mineralnej. Na życzenie naszych klientów możemy dodatkowo docieplić dom i zastosować nawet 30-centymetrową warstwę izolacji na ścianach zewnętrznych. Współczynnik przenikania ciepła dla standardowej ściany z warstwą wełny 20 cm to U=0,19 W/m²*K. Norma uznaje za domy ciepłe takie, których współczynnik nie przekracza U=0,3 W/m²*K.

Szybka budowa

Domy szkieletowe idealnie nadają się do wykonania w standardzie energooszczędnym. Obecnie jest to jedna z najszybszych technologii budowlanych. Cały proces, od wylewania fundamentów do ukończenia domu, może trwać zaledwie zaledwie kwartał. W tym czasie jesteśmy w stanie wznieść budynek, który jest ciepły, zdrowy oraz tani w eksploatacji. Budowa odbywa się z wykorzystaniem technologii suchych, więc prace mogą być realizowane również w zimie.
Miło mi cię poznać

Zarezerwuj oglądanie

Dziękuję

Wkrótce oddzwonimy
Proszę sprawdzić jeszcze raz
Chcesz wiedzieć więcej o projektach i technologii firmy?
Obejrzyj Prezentację
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji i poprawy usług, zgodnie z polityką prywatności.