13/2/2023

Własny dom bez ryzyka

Marzysz o posiadaniu domu z ogrodem, jednak przytłacza Cię ogrom pracy koniecznej do samodzielnej realizacji takiego projektu? Może już czas rozważyć zakup gotowego domu?

Budowa domu we własnym zakresie to ogromne wyzwanie. Nadzór nad ekipą budowlaną wymaga dużej wiedzy i zdolności organizacyjnych, a niezliczone pozwolenia sprawią, że konieczne będzie spędzenie długich godzin w urzędach. Do tego dochodzi ryzyko związane z opóźnieniami, stres oraz nieprzewidziane koszty.

Czy wiesz, że możesz uniknąć tych wszystkich problemów, kupując dom bezpośrednio od doświadczonego dewelopera, podobnie jak miałoby to miejsce w przypadku mieszkania? To deweloper zajmuje się wyborem i zakupem działki oraz całym procesem budowy od uzyskania pozwoleń aż do oddania gotowego domu do użytkowania. Jako klient musisz jedynie wybrać działkę w ramach interesującego Cię osiedla i poczekać na zakończenie budowy.

Co powiesz na:

  • z góry ustaloną cenę budynku i działki,
  • całą odpowiedzialność za formalności i budowę po stronie dewelopera,
  • bezpieczną transakcję i sprawdzony status gruntu,
  • przestronny dom, który możesz obejrzeć przed zakupem,
  • atrakcyjną lokalizację z dobrym dojazdem do Warszawy,
  • brak ryzyka z Twojej strony!

Właśnie takie rozwiązanie oferujemy dla wszystkich naszych klientów. Specjalizujemy się w budowie domów o szkielecie drewnianym. Wysoka standaryzacja projektów oraz procesu budowy, wykorzystanie prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych oraz nowoczesnych materiałów ułatwiających prace budowlane, umożliwia nam oferowanie domów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Drewniana w nowoczesnych domach szkieletowych jest już jedynie konstrukcja nośna oraz elementy więźby dachowej. Tradycyjne płyty drewnopochodne w nowych projektach zastąpiliśmy prawie całkowicie uniwersalnymi płytami gipsowo-włóknowymi. Olbrzymią zaletą naszych budynków jest wysoka energooszczędność. Ściany, poza zewnętrzną warstwą styropianu, są całkowicie wypełnione wełną mineralną, a samo drewno jest świetnym izolatorem.

Domy, które oferujemy na sprzedaż, są oddawane do użytku w stanie deweloperskim zamkniętym, mają podłączone media oraz ogrodzoną działkę i podjazd. A wszystko to nieopodal stolicy, w lokalizacji zapewniającej wygodny dojazd do centrum Warszawy. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie i obejrzenie domu pokazowego na interesującym Cię osiedlu. Zadzwoń pod 733-850-850 lub wypełnij formularz na naszej stronie.

Miło mi cię poznać

Zarezerwuj konsultację i spotkanie

Dziękuję

Wkrótce oddzwonimy
Proszę sprawdzić jeszcze raz
Chcesz wiedzieć więcej o projektach i technologii firmy?
Obejrzyj Prezentację
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji i poprawy usług, zgodnie z polityką prywatności.